MEVZA League Women 2021/2022

Main phase (W)

select
MEVZA League Women - League Main phase (W) Matches

Leg 1

06/10/2021 - 19:00

Posthalle {WIEN}

06/10/2021 - 19:00

06/10/2021 - 19:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

1 - 3

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

SCHIMPL Igor
JURÁČEK Miroslav

06/10/2021 - 19:00

1 - 3

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

09/10/2021 - 19:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

09/10/2021 - 19:30

09/10/2021 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 0

OK Marina KASTELA (CRO)

SZABÓ Péter
TILLMANN Gyula

09/10/2021 - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Marina KASTELA (CRO)

10/10/2021 - 18:00

Športna dvorana {KAMNIK}

10/10/2021 - 18:00

10/10/2021 - 18:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

10/10/2021 - 18:00

3 - 0

OK Calcit KAMNIK (SLO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)



Leg 2

13/10/2021 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

13/10/2021 - 18:00

13/10/2021 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 0

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

JURKOVIĆ Ksenija
KRAMAR ŠANDL Tajana

13/10/2021 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

06/11/2021 - 19:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

06/11/2021 - 19:30

06/11/2021 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

ADLER László
MEZÖFFY Zsolt

06/11/2021 - 19:30

1 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

04/12/2021 - 20:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

04/12/2021 - 20:00

04/12/2021 - 20:00

OK Marina KASTELA (CRO)

2 - 3

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

JAKISA Zdravko
KOVAČEVIĆ Slobodan

04/12/2021 - 20:00

2 - 3

OK Marina KASTELA (CRO)

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)



Leg 3

20/10/2021 - 19:00

Posthalle {WIEN}

20/10/2021 - 19:00

20/10/2021 - 19:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
KRÁLOVIČ Lukáš

20/10/2021 - 19:00

3 - 1

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

03/11/2021 - 19:00

Folyondár Vasas Sport és Tánc {BUDAPEST}

03/11/2021 - 19:00

03/11/2021 - 19:00

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

3 - 1

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

MUHA Bruno
BARDIĆ Bojan

03/11/2021 - 19:00

3 - 1

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

03/11/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

03/11/2021 - 20:00

03/11/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 1

OK Marina KASTELA (CRO)

KUZMANOVIC Slavisa
MARKELJ Blaž

03/11/2021 - 20:00

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

OK Marina KASTELA (CRO)



Leg 4

09/11/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

09/11/2021 - 20:00

09/11/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

RAJKOVIĆ Milan
BRLAS Bojan

09/11/2021 - 20:00

3 - 0

OK Calcit KAMNIK (SLO)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

22/12/2021 - 19:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

22/12/2021 - 19:30

22/12/2021 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

0 - 3

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

VALENTAR Bernard
NOVAK Gregor

22/12/2021 - 19:30

0 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

08/01/2022 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

08/01/2022 - 18:00

08/01/2022 - 18:00

OK Marina KASTELA (CRO)

3 - 1

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

KOVAČEVIĆ Slobodan
JAKISA Zdravko

08/01/2022 - 18:00

3 - 1

OK Marina KASTELA (CRO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)



Leg 5

Postponed due the covid-19

Posthalle {WIEN}

Postponed due the covid-19

Postponed due the covid-19

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

-

OK Marina KASTELA (CRO)

KRÁLOVIČ Lukáš
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

Postponed due the covid-19

-

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

OK Marina KASTELA (CRO)

19/10/2021 - 19:00

Folyondár Vasas Sport és Tánc {BUDAPEST}

19/10/2021 - 19:00

19/10/2021 - 19:00

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

2 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

KOVÁČ Boris
SCHIMPL Igor

19/10/2021 - 19:00

2 - 3

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

12/01/2022 - 17:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

12/01/2022 - 17:00

12/01/2022 - 17:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
KRÁLOVIČ Lukáš

12/01/2022 - 17:00

3 - 1

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 6

28/11/2021 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

28/11/2021 - 18:00

28/11/2021 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

28/11/2021 - 18:00

1 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

01/12/2021 - 19:00

Folyondár Vasas Sport és Tánc {BUDAPEST}

01/12/2021 - 19:00

01/12/2021 - 19:00

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

3 - 0

SVS Post SCHWECHAT (AUT)


01/12/2021 - 19:00

3 - 0

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

18/12/2021 - 20:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

18/12/2021 - 20:00

18/12/2021 - 20:00

OK Marina KASTELA (CRO)

1 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

IVKOVIC Toni
JURKOVIĆ Ksenija

18/12/2021 - 20:00

1 - 3

OK Marina KASTELA (CRO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 7

05/12/2021 - 17:45

Gradska dvorana {KAŠTELA}

05/12/2021 - 17:45

05/12/2021 - 17:45

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

3 - 0

OK Marina KASTELA (CRO)

KOVAČEVIĆ Slobodan
JAKISA Zdravko

05/12/2021 - 17:45

3 - 0

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

OK Marina KASTELA (CRO)

06/01/2022 - 19:00

Posthalle {WIEN}

06/01/2022 - 19:00

06/01/2022 - 19:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

0 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

KRÁLOVIČ Lukáš
JURÁČEK Miroslav

06/01/2022 - 19:00

0 - 3

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

09/02/2022 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

09/02/2022 - 20:00

09/02/2022 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

KUZMANOVIC Slavisa
OVUKA Sinisa

09/02/2022 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 8

10/01/2022 - 19:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

10/01/2022 - 19:30

10/01/2022 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 1

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

MILOJEVIČ Mihajlo
MARKELJ Blaž

10/01/2022 - 19:30

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

03/02/2022 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

03/02/2022 - 18:00

03/02/2022 - 18:00

OK Marina KASTELA (CRO)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)


KOVAČEVIĆ Slobodan

03/02/2022 - 18:00

-

OK Marina KASTELA (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

09/02/2022 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

09/02/2022 - 18:00

09/02/2022 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

-

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

VEDRIS Tin
JURKOVIĆ Ksenija

09/02/2022 - 18:00

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)



Leg 9

Postponed due the covid-19

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

Postponed due the covid-19

Postponed due the covid-19

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

-

OK Marina KASTELA (CRO)

HORVÁTH Miklós
UJHÁZI Mónika

Postponed due the covid-19

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

OK Marina KASTELA (CRO)

08/01/2022 - 16:30

Posthalle {WIEN}

08/01/2022 - 16:30

08/01/2022 - 16:30

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

2 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

JURÁČEK Miroslav
KOVÁČ Boris

08/01/2022 - 16:30

2 - 3

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

19/01/2022 - 19:00

Folyondár Vasas Sport és Tánc {BUDAPEST}

19/01/2022 - 19:00

19/01/2022 - 19:00

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

2 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

NIKLOVÁ Jana
HÖGER Peter

19/01/2022 - 19:00

2 - 3

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 10

26/01/2022 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

26/01/2022 - 20:00

26/01/2022 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

KRAMAR ŠANDL Tajana
VEDRIS Tin

26/01/2022 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)

02/02/2022 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

02/02/2022 - 18:00

02/02/2022 - 18:00

OK Marina KASTELA (CRO)

-

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

KOZIC Nikola
KOVAČEVIĆ Slobodan

02/02/2022 - 18:00

-

OK Marina KASTELA (CRO)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

02/02/2022 - 19:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

02/02/2022 - 19:30

02/02/2022 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
JURÁČEK Miroslav

02/02/2022 - 19:30

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)