MEVZA League Women 2022/2023

MEVZA League Women 2022/2023

select
MEVZA League Women main phase 2022/2023 Main phase (W) Matches

TOURNAMENT 1

11/10/2022 - 15:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

11/10/2022 - 15:30

11/10/2022 - 15:30

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

3 - 1

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
KRÁLOVIČ Lukáš

11/10/2022 - 15:30

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

11/10/2022 - 18:00

Varosi Sportcsarnok {BÉKÉSCSABA}

11/10/2022 - 18:00

11/10/2022 - 18:00

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

3 - 0

SC Prometey DNIPRO (UKR)

SZABO-ALEXI Paul Katalin
POP Tudor

11/10/2022 - 18:00

3 - 0

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

SC Prometey DNIPRO (UKR)

11/10/2022 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

11/10/2022 - 20:00

11/10/2022 - 20:00

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

3 - 0

OK Marina KASTELA

SCHIRMBACHER Gernot
PETSCHE Markus

11/10/2022 - 20:00

3 - 0

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

OK Marina KASTELA

12/10/2022 - 15:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

12/10/2022 - 15:30

12/10/2022 - 15:30

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

3 - 2

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

KRÁLOVIČ Lukáš
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

12/10/2022 - 15:30

3 - 2

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

13/10/2022 - 15:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

13/10/2022 - 15:30

13/10/2022 - 15:30

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

3 - 1

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
KRÁLOVIČ Lukáš

13/10/2022 - 15:30

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

13/10/2022 - 18:00

Varosi Sportcsarnok {BÉKÉSCSABA}

13/10/2022 - 18:00

13/10/2022 - 18:00

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

3 - 0

OK Marina KASTELA

POP Tudor
SZABO-ALEXI Paul Katalin

13/10/2022 - 18:00

3 - 0

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

OK Marina KASTELA



TOURNAMENT 2

07/12/2022 - 18:00

Varosi Sportcsarnok {BÉKÉSCSABA}

07/12/2022 - 18:00

07/12/2022 - 18:00

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

-

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

KRÁLOVIČ Lukáš
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

07/12/2022 - 18:00

-

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

20/01/2023 - 00:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

20/01/2023 - 00:00

20/01/2023 - 00:00

OK Marina KASTELA

-

SC Prometey DNIPRO (UKR)

JAKISA Zdravko
KOVAČEVIĆ Slobodan

20/01/2023 - 00:00

-

OK Marina KASTELA

SC Prometey DNIPRO (UKR)

21/01/2023 - 00:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

21/01/2023 - 00:00

21/01/2023 - 00:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

-

SC Prometey DNIPRO (UKR)

KOVAČEVIĆ Slobodan
JAKISA Zdravko

21/01/2023 - 00:00

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

SC Prometey DNIPRO (UKR)

22/01/2023 - 00:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

22/01/2023 - 00:00

22/01/2023 - 00:00

OK Marina KASTELA

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

JAKISA Zdravko
KOVAČEVIĆ Slobodan

22/01/2023 - 00:00

-

OK Marina KASTELA

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

31/03/2023 - 00:00

SNMS Linz-Kleinmünchen

31/03/2023 - 00:00

31/03/2023 - 00:00

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

-

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

ČINÁTL René
BUCHAR Tomáš

31/03/2023 - 00:00

-

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

OK Calcit KAMNIK w (SLO)



TOURNAMENT 3

13/11/2022 - 17:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

13/11/2022 - 17:00

13/11/2022 - 17:00

OK Marina KASTELA

0 - 3

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

RAJKOVIĆ Milan
IVKOVIC Toni

13/11/2022 - 17:00

0 - 3

OK Marina KASTELA

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

24/01/2023 - 00:00

SNMS Linz-Kleinmünchen

24/01/2023 - 00:00

24/01/2023 - 00:00

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

-

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

SCHIMPL Igor
JURÁČEK Miroslav

24/01/2023 - 00:00

-

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

24/01/2023 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

24/01/2023 - 18:00

24/01/2023 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

-

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

RAJKOVIĆ Milan
BRLAS Bojan

24/01/2023 - 18:00

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

25/01/2023 - 00:00

SNMS Linz-Kleinmünchen

25/01/2023 - 00:00

25/01/2023 - 00:00

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

-

SC Prometey DNIPRO (UKR)

JURÁČEK Miroslav
SCHIMPL Igor

25/01/2023 - 00:00

-

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

SC Prometey DNIPRO (UKR)

25/01/2023 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

25/01/2023 - 18:00

25/01/2023 - 18:00

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

-

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

25/01/2023 - 18:00

-

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

26/01/2023 - 00:00

SNMS Linz-Kleinmünchen

26/01/2023 - 00:00

26/01/2023 - 00:00

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

-

OK Marina KASTELA

SCHIMPL Igor
JURÁČEK Miroslav

26/01/2023 - 00:00

-

Oberbank Steelvolleys Linz Steg

OK Marina KASTELA

26/01/2023 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

26/01/2023 - 18:00

26/01/2023 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

-

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)

RAJKOVIĆ Milan
BRLAS Bojan

26/01/2023 - 18:00

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

Swietelsky-BÉKÉSCSABA (HUN)



TOURNAMENT 4

14/02/2023 - 00:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

14/02/2023 - 00:00

14/02/2023 - 00:00

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

-

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

KOVÁČ Boris
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

14/02/2023 - 00:00

-

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

15/02/2023 - 00:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

15/02/2023 - 00:00

15/02/2023 - 00:00

SC Prometey DNIPRO (UKR)

-

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
KOVÁČ Boris

15/02/2023 - 00:00

-

SC Prometey DNIPRO (UKR)

OK Calcit KAMNIK w (SLO)

16/02/2023 - 00:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

16/02/2023 - 00:00

16/02/2023 - 00:00

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

-

SC Prometey DNIPRO (UKR)

KOVÁČ Boris
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

16/02/2023 - 00:00

-

HAOK Mladost ZAGREB w (CRO)

SC Prometey DNIPRO (UKR)