MEVZA League Men 2022/2023

MEVZA League Men 2022/2023

select
MEVZA League Men main phase 2022/2023 Main phase (M) Matches

TOURNAMENT 1

01/11/2022 - 17:00

SH {ZWETTL}

01/11/2022 - 17:00

01/11/2022 - 17:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

BUCHAR Tomáš
HLADIŠOVÁ Michaela

01/11/2022 - 17:00

0 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

01/11/2022 - 17:30

Športna dvorana {KAMNIK}

01/11/2022 - 17:30

01/11/2022 - 17:30

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

3 - 2

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

ADLER László
HORVÁTH Miklós

01/11/2022 - 17:30

3 - 2

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

01/11/2022 - 19:30

SH {ZWETTL}

01/11/2022 - 19:30

01/11/2022 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

3 - 0

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

RYCHLÍK Dušan
ČINÁTL René

01/11/2022 - 19:30

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

01/11/2022 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

01/11/2022 - 19:30

01/11/2022 - 19:30

OK Merkur MARIBOR

3 - 0

MOK Mursa Osijek (CRO)

SCHIMPL Igor
KRÁLOVIČ Lukáš

01/11/2022 - 19:30

3 - 0

OK Merkur MARIBOR

MOK Mursa Osijek (CRO)

01/11/2022 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

01/11/2022 - 20:00

01/11/2022 - 20:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

1 - 3

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

TILLMANN Gyula
MILOJEVIČ Mihajlo

01/11/2022 - 20:00

1 - 3

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

02/11/2022 - 15:00

Športna dvorana {KAMNIK}

02/11/2022 - 15:00

02/11/2022 - 15:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

0 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MILOJEVIČ Mihajlo
TILLMANN Gyula

02/11/2022 - 15:00

0 - 3

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

02/11/2022 - 16:30

SH {ZWETTL}

02/11/2022 - 16:30

02/11/2022 - 16:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

HLADIŠOVÁ Michaela
RYCHLÍK Dušan

02/11/2022 - 16:30

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

02/11/2022 - 17:30

Športna dvorana {KAMNIK}

02/11/2022 - 17:30

02/11/2022 - 17:30

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

3 - 0

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

HORVÁTH Miklós
ADLER László

02/11/2022 - 17:30

3 - 0

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

02/11/2022 - 19:00

SH {ZWETTL}

02/11/2022 - 19:00

02/11/2022 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

ČINÁTL René
BUCHAR Tomáš

02/11/2022 - 19:00

3 - 1

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

02/11/2022 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

02/11/2022 - 20:00

02/11/2022 - 20:00

MOK Mursa Osijek (CRO)

3 - 1

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

KRÁLOVIČ Lukáš
SCHIMPL Igor

02/11/2022 - 20:00

3 - 1

MOK Mursa Osijek (CRO)

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

03/11/2022 - 15:00

Športna dvorana {KAMNIK}

03/11/2022 - 15:00

03/11/2022 - 15:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

0 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

HORVÁTH Miklós
MILOJEVIČ Mihajlo

03/11/2022 - 15:00

0 - 3

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

03/11/2022 - 16:30

SH {ZWETTL}

03/11/2022 - 16:30

03/11/2022 - 16:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

RYCHLÍK Dušan
ČINÁTL René

03/11/2022 - 16:30

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

03/11/2022 - 17:30

Športna dvorana {KAMNIK}

03/11/2022 - 17:30

03/11/2022 - 17:30

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

3 - 0

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

TILLMANN Gyula
ADLER László

03/11/2022 - 17:30

3 - 0

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

03/11/2022 - 19:00

SH {ZWETTL}

03/11/2022 - 19:00

03/11/2022 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

3 - 0

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

BUCHAR Tomáš
HLADIŠOVÁ Michaela

03/11/2022 - 19:00

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

03/11/2022 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

03/11/2022 - 19:30

03/11/2022 - 19:30

OK Merkur MARIBOR

3 - 0

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

SCHIMPL Igor
KRÁLOVIČ Lukáš

03/11/2022 - 19:30

3 - 0

OK Merkur MARIBOR

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)



TOURNAMENT 2

22/11/2022 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

22/11/2022 - 17:00

22/11/2022 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

3 - 0

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)


TOMEĆ Eva

22/11/2022 - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

22/11/2022 - 19:00

Mestska Športovna Hala Komarno

22/11/2022 - 19:00

22/11/2022 - 19:00

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

3 - 0

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

TILLMANN Gyula
JAMBOR Tamas

22/11/2022 - 19:00

3 - 0

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

22/11/2022 - 20:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

22/11/2022 - 20:00

22/11/2022 - 20:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

BRLAS Bojan
JURKOVIĆ Ksenija

22/11/2022 - 20:00

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

23/11/2022 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

23/11/2022 - 17:00

23/11/2022 - 17:00

MOK Mursa Osijek (CRO)

3 - 0

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

TOMEĆ Eva
NOVAK Gregor

23/11/2022 - 17:00

3 - 0

MOK Mursa Osijek (CRO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

23/11/2022 - 19:00

Mestska Športovna Hala Komarno

23/11/2022 - 19:00

23/11/2022 - 19:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

3 - 1

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

JAMBOR Tamas
TILLMANN Gyula

23/11/2022 - 19:00

3 - 1

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

23/11/2022 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

23/11/2022 - 19:00

23/11/2022 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

23/11/2022 - 19:00

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

23/11/2022 - 20:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

23/11/2022 - 20:00

23/11/2022 - 20:00

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

3 - 1

OK Merkur MARIBOR

JURKOVIĆ Ksenija
BRLAS Bojan

23/11/2022 - 20:00

3 - 1

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

OK Merkur MARIBOR

24/11/2022 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

24/11/2022 - 17:00

24/11/2022 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

3 - 2

MOK Mursa Osijek (CRO)

NOVAK Gregor
TOMEĆ Eva

24/11/2022 - 17:00

3 - 2

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

MOK Mursa Osijek (CRO)

24/11/2022 - 17:00

Mestska Športovna Hala Komarno

24/11/2022 - 17:00

24/11/2022 - 17:00

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

3 - 1

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

TILLMANN Gyula
JAMBOR Tamas

24/11/2022 - 17:00

3 - 1

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

24/11/2022 - 20:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

24/11/2022 - 20:00

24/11/2022 - 20:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

OK Merkur MARIBOR

BRLAS Bojan
JURKOVIĆ Ksenija

24/11/2022 - 20:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK Merkur MARIBOR



TOURNAMENT 3

13/12/2022 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

13/12/2022 - 19:00

13/12/2022 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

-

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

HORVÁTH Miklós
UJHÁZI Mónika

13/12/2022 - 19:00

-

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

27/12/2022 - 18:30

Johann Pölz-Halle {AMSTETTEN}

27/12/2022 - 18:30

27/12/2022 - 18:30

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

JURÁČEK Miroslav
KOVÁČ Boris

27/12/2022 - 18:30

-

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

27/12/2022 - 19:00

SH {ZWETTL}

27/12/2022 - 19:00

27/12/2022 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

MARSCHNER Roman
RYCHLÍK Dušan

27/12/2022 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

27/12/2022 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

27/12/2022 - 19:30

27/12/2022 - 19:30

OK Merkur MARIBOR

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

KRAMAR ŠANDL Tajana
VEDRIŠ Tin

27/12/2022 - 19:30

-

OK Merkur MARIBOR

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

28/12/2022 - 18:30

Johann Pölz-Halle {AMSTETTEN}

28/12/2022 - 18:30

28/12/2022 - 18:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

KOVÁČ Boris
JURÁČEK Miroslav

28/12/2022 - 18:30

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

28/12/2022 - 19:00

SH {ZWETTL}

28/12/2022 - 19:00

28/12/2022 - 19:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

MOK Mursa Osijek (CRO)

RYCHLÍK Dušan
MARSCHNER Roman

28/12/2022 - 19:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

MOK Mursa Osijek (CRO)

28/12/2022 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

28/12/2022 - 20:00

28/12/2022 - 20:00

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

VEDRIŠ Tin
KRAMAR ŠANDL Tajana

28/12/2022 - 20:00

-

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

29/12/2022 - 18:30

Johann Pölz-Halle {AMSTETTEN}

29/12/2022 - 18:30

29/12/2022 - 18:30

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

JURÁČEK Miroslav
KOVÁČ Boris

29/12/2022 - 18:30

-

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

29/12/2022 - 19:00

SH {ZWETTL}

29/12/2022 - 19:00

29/12/2022 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

MOK Mursa Osijek (CRO)

MARSCHNER Roman
RYCHLÍK Dušan

29/12/2022 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

MOK Mursa Osijek (CRO)

29/12/2022 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

29/12/2022 - 19:30

29/12/2022 - 19:30

OK Merkur MARIBOR

-

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

KRAMAR ŠANDL Tajana
VEDRIŠ Tin

29/12/2022 - 19:30

-

OK Merkur MARIBOR

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)



TOURNAMENT 4

17/01/2023 - 00:00

Sportska dvorana Gradski vrt

17/01/2023 - 00:00

17/01/2023 - 00:00

MOK Mursa Osijek (CRO)

-

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

HORVÁTH Miklós
ADLER László

17/01/2023 - 00:00

-

MOK Mursa Osijek (CRO)

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

17/01/2023 - 17:30

Gradska dvorana {KAŠTELA}

17/01/2023 - 17:30

17/01/2023 - 17:30

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SIMONOVSKA Sonja
MITROVIC Jelena

17/01/2023 - 17:30

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

17/01/2023 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

17/01/2023 - 19:00

17/01/2023 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

ROZEJ Marko
VALENTAR Bernard

17/01/2023 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

18/01/2023 - 00:00

Sportska dvorana Gradski vrt

18/01/2023 - 00:00

18/01/2023 - 00:00

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

-

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

ADLER László
HORVÁTH Miklós

18/01/2023 - 00:00

-

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

18/01/2023 - 17:30

Gradska dvorana {KAŠTELA}

18/01/2023 - 17:30

18/01/2023 - 17:30

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

OK Merkur MARIBOR

MITROVIC Jelena
SIMONOVSKA Sonja

18/01/2023 - 17:30

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK Merkur MARIBOR

18/01/2023 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

18/01/2023 - 18:00

18/01/2023 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

GRABOVSKÝ Zdeněk

18/01/2023 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

18/01/2023 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

18/01/2023 - 19:00

18/01/2023 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

-

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

VALENTAR Bernard
ROZEJ Marko

18/01/2023 - 19:00

-

HAOK Mladost ZAGREB m (CRO)

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

19/01/2023 - 00:00

Sportska dvorana Gradski vrt

19/01/2023 - 00:00

19/01/2023 - 00:00

MOK Mursa Osijek (CRO)

-

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

HORVÁTH Miklós
ADLER László

19/01/2023 - 00:00

-

MOK Mursa Osijek (CRO)

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

19/01/2023 - 17:30

Gradska dvorana {KAŠTELA}

19/01/2023 - 17:30

19/01/2023 - 17:30

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

OK Merkur MARIBOR

SIMONOVSKA Sonja
MITROVIC Jelena

19/01/2023 - 17:30

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

OK Merkur MARIBOR

19/01/2023 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

19/01/2023 - 19:00

19/01/2023 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
ROZEJ Marko

19/01/2023 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)



TOURNAMENT 5

31/01/2023 - 00:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

31/01/2023 - 00:00

31/01/2023 - 00:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OVUKA Sinisa
KUZMANOVIC Slavisa

31/01/2023 - 00:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

31/01/2023 - 00:00

Športna dvorana {KAMNIK}

31/01/2023 - 00:00

31/01/2023 - 00:00

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

-

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

JURKOVIĆ Ksenija
KRAMAR ŠANDL Tajana

31/01/2023 - 00:00

-

OK Calcit KAMNIK m (SLO)

VCA AMSTETTEN NÖ (AUT)

31/01/2023 - 19:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

31/01/2023 - 19:00

31/01/2023 - 19:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

OK Merkur MARIBOR

MILIĆ Boško
Milena KESER

31/01/2023 - 19:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

OK Merkur MARIBOR

01/02/2023 - 00:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

01/02/2023 - 00:00

01/02/2023 - 00:00

MOK Mursa Osijek (CRO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

KUZMANOVIC Slavisa
OVUKA Sinisa

01/02/2023 - 00:00

-

MOK Mursa Osijek (CRO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

01/02/2023 - 00:00

Mestska Športovna Hala Komarno

01/02/2023 - 00:00

01/02/2023 - 00:00

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

MEZÖFFY Zsolt
ADLER László

01/02/2023 - 00:00

-

Rieker UJS KOMÁRNO (SVK)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)