MEVZA League Men 2021/2022

Main phase (M)

select
MEVZA League Men - League Main phase (M) Matches

Leg 1

30/09/2021 - 19:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

30/09/2021 - 19:00

30/09/2021 - 19:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

2 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SCHIMPL Igor
JURÁČEK Miroslav

30/09/2021 - 19:00

2 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

01/10/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

01/10/2021 - 18:00

01/10/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

1 - 3

VKP BRATISLAVA (SVK)

GRABOVSKÝ Zdeněk
KOVÁŘ Vlastimil

01/10/2021 - 18:00

1 - 3

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

VKP BRATISLAVA (SVK)

02/10/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

02/10/2021 - 20:00

02/10/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

STIPANIČEV MATEČIĆ Ana
RAJKOVIĆ Milan

02/10/2021 - 20:00

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

28/01/2022 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

28/01/2022 - 17:00

28/01/2022 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)


28/01/2022 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)



Leg 2

06/10/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

06/10/2021 - 19:00

06/10/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

3 - 0

VKP BRATISLAVA (SVK)

ČINÁTL René
BUCHAR Tomáš

06/10/2021 - 19:00

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

VKP BRATISLAVA (SVK)

06/10/2021 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

06/10/2021 - 19:30

06/10/2021 - 19:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

UJHÁZI Mónika
HORVÁTH Miklós

06/10/2021 - 19:30

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

09/10/2021 - 17:30

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

09/10/2021 - 17:30

09/10/2021 - 17:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

RAJKOVIĆ Milan
STIPANIČEV MATEČIĆ Ana

09/10/2021 - 17:30

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

10/10/2021 - 18:30

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

10/10/2021 - 18:30

10/10/2021 - 18:30

UVC Holding GRAZ (AUT)

0 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
VALENTAR Bernard

10/10/2021 - 18:30

0 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 3

Postponed due the covid-19

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

Postponed due the covid-19

Postponed due the covid-19

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

MARKELJ Blaž
MILOJEVIČ Mihajlo

Postponed due the covid-19

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

13/10/2021 - 16:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

13/10/2021 - 16:00

13/10/2021 - 16:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

ADLER László
JAMBOR Tamas

13/10/2021 - 16:00

1 - 3

VKP BRATISLAVA (SVK)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

20/10/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

20/10/2021 - 18:00

20/10/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

GRABOVSKÝ Zdeněk
KOVÁŘ Vlastimil

20/10/2021 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

27/11/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

27/11/2021 - 17:00

27/11/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

NOVAK Gregor
MILOJEVIČ Mihajlo

27/11/2021 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

UVC Holding GRAZ (AUT)



Leg 4

20/10/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

20/10/2021 - 19:00

20/10/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

KRÁLOVIČ Lukáš
KOVÁČ Boris

20/10/2021 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

23/10/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

23/10/2021 - 19:00

23/10/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

23/10/2021 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

05/12/2021 - 16:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

05/12/2021 - 16:00

05/12/2021 - 16:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

JURÁČEK Miroslav
SCHIMPL Igor

05/12/2021 - 16:00

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

05/01/2022 - 18:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

05/01/2022 - 18:00

05/01/2022 - 18:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

VKP BRATISLAVA (SVK)


05/01/2022 - 18:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 5

20/10/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

20/10/2021 - 20:00

20/10/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MEZÖFFY Zsolt
HORVÁTH Miklós

20/10/2021 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

30/10/2021 - 20:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

30/10/2021 - 20:30

30/10/2021 - 20:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
SCHIMPL Igor

30/10/2021 - 20:30

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

31/10/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

31/10/2021 - 18:00

31/10/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

GALL Jakub
KRTIČKA Jan

31/10/2021 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

UVC Holding GRAZ (AUT)

22/12/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

22/12/2021 - 17:00

22/12/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
VALENTAR Bernard

22/12/2021 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 6

13/10/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

13/10/2021 - 19:00

13/10/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

RYCHLÍK Dušan
ČINÁTL René

13/10/2021 - 19:00

0 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

06/11/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

06/11/2021 - 19:00

06/11/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

MILOJEVIČ Mihajlo
MARKELJ Blaž

06/11/2021 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

06/11/2021 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

06/11/2021 - 19:00

06/11/2021 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MEZÖFFY Zsolt
ADLER László

06/11/2021 - 19:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

06/11/2021 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

06/11/2021 - 20:00

06/11/2021 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

06/11/2021 - 20:00

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 7

11/11/2021 - 18:30

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

11/11/2021 - 18:30

11/11/2021 - 18:30

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

BUCHAR Tomáš
HLADISOVA Michaela

11/11/2021 - 18:30

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

13/11/2021 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

13/11/2021 - 20:00

13/11/2021 - 20:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

13/11/2021 - 20:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

14/12/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

14/12/2021 - 20:00

14/12/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


14/12/2021 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

01/02/2022 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

01/02/2022 - 18:00

01/02/2022 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


01/02/2022 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 8

19/11/2021 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

19/11/2021 - 20:00

19/11/2021 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

KRÁLOVIČ Lukáš
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

19/11/2021 - 20:00

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

20/11/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

20/11/2021 - 19:00

20/11/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)


20/11/2021 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

20/11/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

20/11/2021 - 20:00

20/11/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

20/11/2021 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

21/11/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

21/11/2021 - 17:00

21/11/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

21/11/2021 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 9

17/11/2021 - 20:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

17/11/2021 - 20:00

17/11/2021 - 20:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

RAJKOVIĆ Milan
BRLAS Bojan

17/11/2021 - 20:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

23/12/2021 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

23/12/2021 - 19:30

23/12/2021 - 19:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

MEZÖFFY Zsolt
TILLMANN Gyula

23/12/2021 - 19:30

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

29/12/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

29/12/2021 - 18:00

29/12/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

GRABOVSKÝ Zdeněk
KOVÁŘ Vlastimil

29/12/2021 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

09/02/2022 - 16:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

09/02/2022 - 16:00

09/02/2022 - 16:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)


09/02/2022 - 16:00

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 10

27/10/2021 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

27/10/2021 - 19:30

27/10/2021 - 19:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MEZÖFFY Zsolt
KRAMAR ŠANDL Tajana

27/10/2021 - 19:30

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

13/11/2021 - 18:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

13/11/2021 - 18:00

13/11/2021 - 18:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


13/11/2021 - 18:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

03/12/2021 - 20:00

SH {ZWETTL}

03/12/2021 - 20:00

03/12/2021 - 20:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

BUCHAR Tomáš
ČINÁTL René

03/12/2021 - 20:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

05/12/2021 - 17:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

05/12/2021 - 17:00

05/12/2021 - 17:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

05/12/2021 - 17:00

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)



Leg 11

27/11/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

27/11/2021 - 20:00

27/11/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

27/11/2021 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

11/12/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

11/12/2021 - 19:00

11/12/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
MARKELJ Blaž

11/12/2021 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

12/12/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

12/12/2021 - 18:00

12/12/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

12/12/2021 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

30/12/2021 - 18:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

30/12/2021 - 18:00

30/12/2021 - 18:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

HORVÁTH Miklós
MEZÖFFY Zsolt

30/12/2021 - 18:00

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 12

17/12/2021 - 20:00

SH {ZWETTL}

17/12/2021 - 20:00

17/12/2021 - 20:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

ČINÁTL René
RYCHLÍK Dušan

17/12/2021 - 20:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

18/12/2021 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

18/12/2021 - 20:00

18/12/2021 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

18/12/2021 - 20:00

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

20/12/2021 - 18:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

20/12/2021 - 18:00

20/12/2021 - 18:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)


20/12/2021 - 18:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

06/01/2022 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

06/01/2022 - 19:00

06/01/2022 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

VKP BRATISLAVA (SVK)


06/01/2022 - 19:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 13

19/10/2021 - 18:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

19/10/2021 - 18:00

19/10/2021 - 18:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

UJHÁZI Mónika
TILLMANN Gyula

19/10/2021 - 18:00

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

21/12/2021 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

21/12/2021 - 19:00

21/12/2021 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

21/12/2021 - 19:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

08/01/2022 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}