MEVZA League (M) 2020/2021

Main phase (M)

select
MEVZA League Main Phase (M) Main phase (M) Matches

Leg 1

17/10/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

17/10/2020 - 19:00

17/10/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

1 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SCHIRMBACHER Gernot
VALENTAR Bernard

17/10/2020 - 19:00

1 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

17/10/2020 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

17/10/2020 - 20:00

17/10/2020 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

PETSCHE Markus
MILIĆ Boško

17/10/2020 - 20:00

1 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

17/10/2020 - 20:30

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

17/10/2020 - 20:30

17/10/2020 - 20:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MIKLOŠIČ Sanja
MARKELJ Blaž

17/10/2020 - 20:30

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 3

29/10/2020 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

29/10/2020 - 19:00

29/10/2020 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MUHA Bruno
BARDIĆ Bojan

29/10/2020 - 19:00

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

15/12/2020 - 19:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

15/12/2020 - 19:00

15/12/2020 - 19:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

15/12/2020 - 19:00

0 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

20/12/2020 - 17:00

SH {ZWETTL}

20/12/2020 - 17:00

20/12/2020 - 17:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

2 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

20/12/2020 - 17:00

2 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 4

07/11/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

07/11/2020 - 19:00

07/11/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

3 - 1

UVC Holding GRAZ (AUT)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

07/11/2020 - 19:00

3 - 1

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

18/12/2020 - 18:00

Športna dvorana {KAMNIK}

18/12/2020 - 18:00

18/12/2020 - 18:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 2

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

NOVAK Gregor
MILOJEVIČ Mihajlo

18/12/2020 - 18:00

3 - 2

OK Calcit KAMNIK (SLO)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

23/02/2021 - 18:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

23/02/2021 - 18:00

23/02/2021 - 18:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

MARKELJ Blaž
MILOJEVIČ Mihajlo

23/02/2021 - 18:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 5

13/11/2020 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

13/11/2020 - 19:00

13/11/2020 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MARKELJ Blaž
MIKLOŠIČ Sanja

13/11/2020 - 19:00

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

13/01/2021 - 19:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

13/01/2021 - 19:00

13/01/2021 - 19:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MIKLOŠIČ Sanja
SCHIRMBACHER Gernot

13/01/2021 - 19:00

1 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

30/01/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

30/01/2021 - 17:00

30/01/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

1 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

BARDIĆ Bojan
MUHA Bruno

30/01/2021 - 17:00

1 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 6

21/09/2020 - 18:30

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

21/09/2020 - 18:30

21/09/2020 - 18:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

OK MARIBOR (SLO)

MARKELJ Blaž
NOVAK Gregor

21/09/2020 - 18:30

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK MARIBOR (SLO)

22/11/2020 - 19:00

Športna dvorana {KAMNIK}

22/11/2020 - 19:00

22/11/2020 - 19:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 1

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

VALENTAR Bernard
MILOJEVIČ Mihajlo

22/11/2020 - 19:00

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

09/02/2021 - 18:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

09/02/2021 - 18:00

09/02/2021 - 18:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SCHIRMBACHER Gernot
MILIĆ Boško

09/02/2021 - 18:00

3 - 1

UVC Holding GRAZ (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 7

10/10/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

10/10/2020 - 19:00

10/10/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

0 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

10/10/2020 - 19:00

0 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

27/11/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

27/11/2020 - 19:00

27/11/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

PETSCHE Markus
SCHIRMBACHER Gernot

27/11/2020 - 19:00

3 - 1

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

27/01/2021 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

27/01/2021 - 19:00

27/01/2021 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

27/01/2021 - 19:00

1 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 8

02/12/2020 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

02/12/2020 - 19:00

02/12/2020 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

UVC Holding GRAZ (AUT)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

02/12/2020 - 19:00

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

05/12/2020 - 19:00

Športna dvorana {KAMNIK}

05/12/2020 - 19:00

05/12/2020 - 19:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

NOVAK Gregor
TOMEĆ Eva

05/12/2020 - 19:00

0 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

05/12/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

05/12/2020 - 19:00

05/12/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

1 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

05/12/2020 - 19:00

1 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 9

21/10/2020 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

21/10/2020 - 19:00

21/10/2020 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

0 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

JURKOVIĆ Ksenija
KRAMAR ŠANDL Tajana

21/10/2020 - 19:00

0 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

11/12/2020 - 19:30

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

11/12/2020 - 19:30

11/12/2020 - 19:30

UVC Holding GRAZ (AUT)

0 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

PETSCHE Markus
MILIĆ Boško

11/12/2020 - 19:30

0 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

13/01/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

13/01/2021 - 19:00

13/01/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

1 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

PETSCHE Markus
MILIĆ Boško

13/01/2021 - 19:00

1 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)



Leg 10

27/09/2020 - 17:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

27/09/2020 - 17:00

27/09/2020 - 17:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

NOVAK Gregor
TOMEĆ Eva

27/09/2020 - 17:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

16/12/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

16/12/2020 - 20:00

16/12/2020 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

2 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
MILOJEVIČ Mihajlo

16/12/2020 - 20:00

2 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

21/01/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

21/01/2021 - 19:00

21/01/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VALENTAR Bernard
SCHIRMBACHER Gernot

21/01/2021 - 19:00

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 2

14/10/2020 - 20:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

14/10/2020 - 20:00

14/10/2020 - 20:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

MARKELJ Blaž
MILOJEVIČ Mihajlo

14/10/2020 - 20:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

24/10/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

24/10/2020 - 19:00

24/10/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

PETSCHE Markus
SCHIRMBACHER Gernot

24/10/2020 - 19:00

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

20/01/2021 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

20/01/2021 - 19:30

20/01/2021 - 19:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

TOMEĆ Eva
VALENTAR Bernard

20/01/2021 - 19:30

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 11

26/09/2020 - 18:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

26/09/2020 - 18:00

26/09/2020 - 18:00

OK MARIBOR (SLO)

2 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

26/09/2020 - 18:00

2 - 3

OK MARIBOR (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

23/01/2021 - 19:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

23/01/2021 - 19:00

23/01/2021 - 19:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

2 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


23/01/2021 - 19:00

2 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

24/02/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

24/02/2021 - 17:00

24/02/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 2

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

BRLAS Bojan
STIPANIČEV MATEČIĆ Ana

24/02/2021 - 17:00

3 - 2

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)



Leg 12

30/01/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

30/01/2021 - 19:00

30/01/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 0

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

SCHIRMBACHER Gernot
PETSCHE Markus

30/01/2021 - 19:00

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

03/02/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

03/02/2021 - 20:00

03/02/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

JURKOVIĆ Ksenija
TOMEĆ Eva

03/02/2021 - 20:00

3 - 0

OK Calcit KAMNIK (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

11/02/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

11/02/2021 - 19:00

11/02/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SCHIRMBACHER Gernot
MILIĆ Boško

11/02/2021 - 19:00

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 13

23/12/2020 - 17:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

23/12/2020 - 17:30

23/12/2020 - 17:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

TOMEĆ Eva
NOVAK Gregor

23/12/2020 - 17:30

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

06/02/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

06/02/2021 - 17:00

06/02/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 2

UVC Holding GRAZ (AUT)

JURKOVIĆ Ksenija
KRAMAR ŠANDL Tajana

06/02/2021 - 17:00

3 - 2

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

07/02/2021 - 18:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

07/02/2021 - 18:00

07/02/2021 - 18:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

0 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

SCHIRMBACHER Gernot
PETSCHE Markus

07/02/2021 - 18:00

0 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 14

09/01/2021 - 18:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

09/01/2021 - 18:00

09/01/2021 - 18:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

NOVAK Gregor
VALENTAR Bernard

09/01/2021 - 18:00

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

10/02/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

10/02/2021 - 20:00

10/02/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

MILOJEVIČ Mihajlo
MARKELJ Blaž

10/02/2021 - 20:00

3 - 0

OK Calcit KAMNIK (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

18/02/2021 - 19:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

18/02/2021 - 19:00

18/02/2021 - 19:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
MILOJEVIČ Mihajlo

18/02/2021 - 19:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)