MEVZA League (M) 2020/2021

Main phase (M)

select
MEVZA League Main Phase (M) Main phase (M) Matches

Leg 1

17/10/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

17/10/2020 - 19:00

17/10/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

1 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SCHIRMBACHER Gernot
VALENTAR Bernard

17/10/2020 - 19:00

1 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

17/10/2020 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

17/10/2020 - 20:00

17/10/2020 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

PETSCHE Markus
MILIĆ Boško

17/10/2020 - 20:00

1 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

17/10/2020 - 20:30

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

17/10/2020 - 20:30

17/10/2020 - 20:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MIKLOŠIČ Sanja
MARKELJ Blaž

17/10/2020 - 20:30

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 2

14/10/2020 - 20:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

14/10/2020 - 20:00

14/10/2020 - 20:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

MARKELJ Blaž
MILOJEVIČ Mihajlo

14/10/2020 - 20:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

24/10/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

24/10/2020 - 19:00

24/10/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

PETSCHE Markus
SCHIRMBACHER Gernot

24/10/2020 - 19:00

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

17/12/2020 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

17/12/2020 - 19:00

17/12/2020 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

TOMEĆ Eva
VALENTAR Bernard

17/12/2020 - 19:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 3

29/10/2020 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

29/10/2020 - 19:00

29/10/2020 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MUHA Bruno
BARDIĆ Bojan

29/10/2020 - 19:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

31/10/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

31/10/2020 - 19:00

31/10/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

31/10/2020 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

01/11/2020 - 18:30

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

01/11/2020 - 18:30

01/11/2020 - 18:30

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

01/11/2020 - 18:30

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)



Leg 4

04/11/2020 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

04/11/2020 - 19:00

04/11/2020 - 19:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


04/11/2020 - 19:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

07/11/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

07/11/2020 - 19:00

07/11/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

07/11/2020 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

07/11/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

07/11/2020 - 20:00

07/11/2020 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

NOVAK Gregor
MILOJEVIČ Mihajlo

07/11/2020 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)



Leg 5

14/11/2020 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

14/11/2020 - 19:30

14/11/2020 - 19:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MARKELJ Blaž
MIKLOŠIČ Sanja

14/11/2020 - 19:30

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

15/11/2020 - 18:30

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

15/11/2020 - 18:30

15/11/2020 - 18:30

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

PETSCHE Markus
SCHIRMBACHER Gernot

15/11/2020 - 18:30

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

30/01/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

30/01/2021 - 17:00

30/01/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


30/01/2021 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 6

21/09/2020 - 18:30

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

21/09/2020 - 18:30

21/09/2020 - 18:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

OK MARIBOR (SLO)

MARKELJ Blaž
NOVAK Gregor

21/09/2020 - 18:30

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK MARIBOR (SLO)

20/11/2020 - 19:30

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

20/11/2020 - 19:30

20/11/2020 - 19:30

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

MILIĆ Boško
SCHIRMBACHER Gernot

20/11/2020 - 19:30

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

22/11/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

22/11/2020 - 20:00

22/11/2020 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

VALENTAR Bernard
MILOJEVIČ Mihajlo

22/11/2020 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 7

10/10/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

10/10/2020 - 19:00

10/10/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

0 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

10/10/2020 - 19:00

0 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

27/11/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

27/11/2020 - 19:00

27/11/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)


27/11/2020 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

28/11/2020 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

28/11/2020 - 17:00

28/11/2020 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)


28/11/2020 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 8

02/12/2020 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

02/12/2020 - 19:00

02/12/2020 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)


02/12/2020 - 19:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

05/12/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

05/12/2020 - 19:00

05/12/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)


05/12/2020 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

05/12/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

05/12/2020 - 20:00

05/12/2020 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)


05/12/2020 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)



Leg 9

21/10/2020 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

21/10/2020 - 19:00

21/10/2020 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

0 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

JURKOVIĆ Ksenija
KRAMAR ŠANDL Tajana

21/10/2020 - 19:00

0 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

25/10/2020 - 17:00

SH {ZWETTL}

25/10/2020 - 17:00

25/10/2020 - 17:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

PETSCHE Markus
MILIĆ Boško

25/10/2020 - 17:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

11/12/2020 - 19:30

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

11/12/2020 - 19:30

11/12/2020 - 19:30

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)


11/12/2020 - 19:30

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 10

27/09/2020 - 17:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

27/09/2020 - 17:00

27/09/2020 - 17:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

NOVAK Gregor
TOMEĆ Eva

27/09/2020 - 17:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

19/12/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

19/12/2020 - 19:00

19/12/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


19/12/2020 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

19/12/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

19/12/2020 - 20:00

19/12/2020 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


19/12/2020 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 11

26/09/2020 - 18:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

26/09/2020 - 18:00

26/09/2020 - 18:00

OK MARIBOR (SLO)

2 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

26/09/2020 - 18:00

2 - 3

OK MARIBOR (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

05/11/2020 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

05/11/2020 - 17:00

05/11/2020 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)


05/11/2020 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

23/01/2021 - 19:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

23/01/2021 - 19:00

23/01/2021 - 19:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


23/01/2021 - 19:00

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 12

21/11/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

21/11/2020 - 19:00

21/11/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


21/11/2020 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

30/01/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

30/01/2021 - 19:00

30/01/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)


30/01/2021 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

03/02/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

03/02/2021 - 20:00

03/02/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)


03/02/2021 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)



Leg 13

31/10/2020 - 20:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

31/10/2020 - 20:30

31/10/2020 - 20:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

TOMEĆ Eva
NOVAK Gregor

31/10/2020 - 20:30

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

06/02/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

06/02/2021 - 17:00

06/02/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)


06/02/2021 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

06/02/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

06/02/2021 - 19:00

06/02/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)


06/02/2021 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 14

27/11/2020 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

27/11/2020 - 19:00

27/11/2020 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


27/11/2020 - 19:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

10/02/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

10/02/2021 - 20:00

10/02/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


10/02/2021 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

14/02/2021 - 17:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

14/02/2021 - 17:00

14/02/2021 - 17:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)


14/02/2021 - 17:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)