Middle European League Women 2012/13

MEL Women Main Phase

select
MEL Women Women Matches

round 1

29/09/2012 - 17:00

Športová hala Mladosť {BRATISLAVA}

29/09/2012 - 17:00

29/09/2012 - 17:00

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

3 - 1

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

JURÁČEK Miroslav
SCHIMPL Igor

29/09/2012 - 17:00

3 - 1

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

02/10/2012 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

02/10/2012 - 20:00

02/10/2012 - 20:00

Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

JANOSCH Michael
ISAJLOVIC Sinisa

02/10/2012 - 20:00

3 - 0

Calcit KAMNIK (SLO)

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

27/11/2012 - 19:00

Budocenter {WIEN}

27/11/2012 - 19:00

27/11/2012 - 19:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

3 - 1

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

ISAJLOVIC Sinisa
PETSCHE Markus

27/11/2012 - 19:00

3 - 1

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

23/01/2013 - 18:00

Športska dvorana Mladosti {RIJEKA}

23/01/2013 - 18:00

23/01/2013 - 18:00

ŽOK RIJEKA (CRO)

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

TILLMANN Gyula
MEZÖFFY Zsolt

23/01/2013 - 18:00

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)



round 2

06/10/2012 - 19:00

BG/BRG Urfahr {LINZ}

06/10/2012 - 19:00

06/10/2012 - 19:00

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

3 - 1

Calcit KAMNIK (SLO)

SCHIMPL Igor
DOVIČOVIČ Dušan

06/10/2012 - 19:00

3 - 1

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

Calcit KAMNIK (SLO)

18/10/2012 - 17:30

Športová hala PKO {BRATISLAVA}

18/10/2012 - 17:30

18/10/2012 - 17:30

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

0 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

ISAJLOVIC Sinisa
PETSCHE Markus

18/10/2012 - 17:30

0 - 3

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

14/11/2012 - 19:00

Športska dvorana Gripe {SPLIT}

14/11/2012 - 19:00

14/11/2012 - 19:00

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

0 - 3

ŽOK RIJEKA (CRO)

KRAMAR ŠANDL Tajana
VEDRIŠ Krunomil

14/11/2012 - 19:00

0 - 3

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

ŽOK RIJEKA (CRO)

08/12/2012 - 18:00

Sportcsarnok Szent István University {GÖDÖLLŐ}

08/12/2012 - 18:00

08/12/2012 - 18:00

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

-

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

DOVIČOVIČ Dušan
FATRDLA Zdenko

08/12/2012 - 18:00

-

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)



round 3

13/10/2012 - 15:00

Budocenter {WIEN}

13/10/2012 - 15:00

13/10/2012 - 15:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

3 - 1

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

UJHÁZI Mónika
ADLER László

13/10/2012 - 15:00

3 - 1

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

13/10/2012 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

13/10/2012 - 18:00

13/10/2012 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 0

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

ISAJLOVIC Sinisa
JANOSCH Michael

13/10/2012 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

13/10/2012 - 18:00

Športska dvorana Mladosti {RIJEKA}

13/10/2012 - 18:00

13/10/2012 - 18:00

ŽOK RIJEKA (CRO)

-

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

MARKELJ Blaž
PEVC Anton

13/10/2012 - 18:00

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

13/10/2012 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

13/10/2012 - 20:00

13/10/2012 - 20:00

Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

FRANOLIĆ Dražen
MILINOVIĆ Miroslav

13/10/2012 - 20:00

3 - 0

Calcit KAMNIK (SLO)

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)



round 4

19/10/2012 - 18:00

Sportcsarnok Szent István University {GÖDÖLLŐ}

19/10/2012 - 18:00

19/10/2012 - 18:00

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

NIKLOVÁ Jana
HÖGER Peter

19/10/2012 - 18:00

-

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

ŽOK RIJEKA (CRO)

20/10/2012 - 17:00

Športová hala Mladosť {BRATISLAVA}

20/10/2012 - 17:00

20/10/2012 - 17:00

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

3 - 0

Calcit KAMNIK (SLO)

PETSCHE Markus
ISAJLOVIC Sinisa

20/10/2012 - 17:00

3 - 0

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

Calcit KAMNIK (SLO)

20/10/2012 - 18:00

BG/BRG Urfahr {LINZ}

20/10/2012 - 18:00

20/10/2012 - 18:00

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

1 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
JURÁČEK Miroslav

20/10/2012 - 18:00

1 - 3

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

20/10/2012 - 20:00

Športová hala PKO {BRATISLAVA}

20/10/2012 - 20:00

20/10/2012 - 20:00

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

3 - 0

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

SZABÓ Péter
MOCSNIK Lajos

20/10/2012 - 20:00

3 - 0

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)



round 5

26/10/2012 - 17:00

Športska dvorana Gripe {SPLIT}

26/10/2012 - 17:00

26/10/2012 - 17:00

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

0 - 3

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

SIMONOVSKA Sonja
KOVAČEVIĆ Slobodan

26/10/2012 - 17:00

0 - 3

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

27/10/2012 - 17:30

Multiversum {SCHWECHAT}

27/10/2012 - 17:30

27/10/2012 - 17:30

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

3 - 2

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

HÓBOR Béla
MEZÖFFY Zsolt

27/10/2012 - 17:30

3 - 2

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

27/10/2012 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

27/10/2012 - 18:00

27/10/2012 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 0

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

KRAMAR ŠANDL Tajana
HRANIĆ Zdravko

27/10/2012 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

09/11/2012 - 18:00

Športska dvorana Mladosti {RIJEKA}

09/11/2012 - 18:00

09/11/2012 - 18:00

ŽOK RIJEKA (CRO)

-

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

PEVC Anton
MARKELJ Blaž

09/11/2012 - 18:00

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)



round 6

02/11/2012 - 18:00

Sportcsarnok Szent István University {GÖDÖLLŐ}

02/11/2012 - 18:00

02/11/2012 - 18:00

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

-

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

VAŠKO Pavel
MOKRÝ Juraj

02/11/2012 - 18:00

-

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

03/11/2012 - 15:00

Budocenter {WIEN}

03/11/2012 - 15:00

03/11/2012 - 15:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

1 - 3

Calcit KAMNIK (SLO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
SCHIMPL Igor

03/11/2012 - 15:00

1 - 3

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

Calcit KAMNIK (SLO)

03/11/2012 - 17:00

Športová hala Mladosť {BRATISLAVA}

03/11/2012 - 17:00

03/11/2012 - 17:00

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

2 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

VOJTÍŠEK Tomáš
GALL Jakub

03/11/2012 - 17:00

2 - 3

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

03/11/2012 - 18:00

Športová hala PKO {BRATISLAVA}

03/11/2012 - 18:00

03/11/2012 - 18:00

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

3 - 0

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

MEZÖFFY Zsolt
TILLMANN Gyula

03/11/2012 - 18:00

3 - 0

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

ASKÖ LINZ STEG (AUT)



round 7

10/11/2012 - 18:00

BG/BRG Urfahr {LINZ}

10/11/2012 - 18:00

10/11/2012 - 18:00

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

2 - 3

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

FATRDLA Zdenko
DOVIČOVIČ Dušan

10/11/2012 - 18:00

2 - 3

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

10/11/2012 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

10/11/2012 - 20:00

10/11/2012 - 20:00

Calcit KAMNIK (SLO)

2 - 3

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

10/11/2012 - 20:00

2 - 3

Calcit KAMNIK (SLO)

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

10/11/2012 - 20:00

Športska dvorana Gripe {SPLIT}

10/11/2012 - 20:00

10/11/2012 - 20:00

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

0 - 3

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

HUSEJNOVIĆ Jasmin
BARTULA Ivana

10/11/2012 - 20:00

0 - 3

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

22/11/2012 - 18:00

Športska dvorana Mladosti {RIJEKA}

22/11/2012 - 18:00

22/11/2012 - 18:00

ŽOK RIJEKA (CRO)

-

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

MARKELJ Blaž
PEVC Anton

22/11/2012 - 18:00

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)



round 8

17/11/2012 - 17:00

Športová hala Mladosť {BRATISLAVA}

17/11/2012 - 17:00

17/11/2012 - 17:00

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

3 - 0

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

ÉVA Tibor
UJHÁZI Mónika

17/11/2012 - 17:00

3 - 0

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

17/11/2012 - 18:30

Športová hala PKO {BRATISLAVA}

17/11/2012 - 18:30

17/11/2012 - 18:30

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

3 - 0

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

KULHANEK Eugen
PETSCHE Markus

17/11/2012 - 18:30

3 - 0

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

17/11/2012 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

17/11/2012 - 20:00

17/11/2012 - 20:00

Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

ŽOK RIJEKA (CRO)

SZABÓ Péter
MOCSNIK Lajos

17/11/2012 - 20:00

3 - 0

Calcit KAMNIK (SLO)

ŽOK RIJEKA (CRO)

18/11/2012 - 17:00

Multiversum {SCHWECHAT}

18/11/2012 - 17:00

18/11/2012 - 17:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

DOVIČOVIČ Dušan
BAJČI Peter

18/11/2012 - 17:00

3 - 0

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)



round 9

23/11/2012 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

23/11/2012 - 18:00

23/11/2012 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

2 - 3

Calcit KAMNIK (SLO)

SKUDNIK Boris
VALENTAR Bernard

23/11/2012 - 18:00

2 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

Calcit KAMNIK (SLO)

23/11/2012 - 20:00

Športska dvorana Gripe {SPLIT}

23/11/2012 - 20:00

23/11/2012 - 20:00

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

0 - 3

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

SIMONOVSKA Sonja
KOVAČEVIĆ Slobodan

23/11/2012 - 20:00

0 - 3

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

24/11/2012 - 18:00

Sportcsarnok Szent István University {GÖDÖLLŐ}

24/11/2012 - 18:00

24/11/2012 - 18:00

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

-

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

BARDIĆ Bojan
MUHA Bruno

24/11/2012 - 18:00

-

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

09/02/2013 - 19:00

Športová hala PKO {BRATISLAVA}

09/02/2013 - 19:00

09/02/2013 - 19:00

ŽOK RIJEKA (CRO)

-

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

TILLMANN Gyula
MEZÖFFY Zsolt

09/02/2013 - 19:00

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

Doprastav BRATISLAVA (SVK)



round 10

30/11/2012 - 20:00

Športska dvorana Gripe {SPLIT}

30/11/2012 - 20:00

30/11/2012 - 20:00

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

0 - 3

Calcit KAMNIK (SLO)

KOLOS Adnan
HUSEJNOVIĆ Jasmin

30/11/2012 - 20:00

0 - 3

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

Calcit KAMNIK (SLO)

01/12/2012 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

01/12/2012 - 18:00

01/12/2012 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 2

ŽOK RIJEKA (CRO)

HÓBOR Béla
MEZÖFFY Zsolt

01/12/2012 - 18:00

3 - 2

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

ŽOK RIJEKA (CRO)

01/12/2012 - 18:00

BG/BRG Urfahr {LINZ}

01/12/2012 - 18:00

01/12/2012 - 18:00

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

-

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

SODJA Harald
KULHANEK Eugen

01/12/2012 - 18:00

-

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

01/12/2012 - 20:00

Športová hala PKO {BRATISLAVA}

01/12/2012 - 20:00

01/12/2012 - 20:00

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

-

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
DOVIČOVIČ Dušan

01/12/2012 - 20:00

-

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)



round 11

06/10/2012 - 15:00

Budocenter {WIEN}

06/10/2012 - 15:00

06/10/2012 - 15:00

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

3 - 1

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

BAJČI Peter
HODOŇ Dušan

06/10/2012 - 15:00

3 - 1

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

08/12/2012 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

08/12/2012 - 18:00

08/12/2012 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

0 - 3

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

HRANIĆ Zdravko
MILINOVIĆ Miroslav

08/12/2012 - 18:00

0 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

Doprastav BRATISLAVA (SVK)

08/12/2012 - 19:00

Športna dvorana {KAMNIK}

08/12/2012 - 19:00

08/12/2012 - 19:00

Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

08/12/2012 - 19:00

3 - 0

Calcit KAMNIK (SLO)

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

11/02/2013 - 18:00

Športska dvorana Mladosti {RIJEKA}

11/02/2013 - 18:00

11/02/2013 - 18:00

ŽOK RIJEKA (CRO)

-

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

ZIDANIĆ Iskra
VEDRIŠ Krunomil

11/02/2013 - 18:00

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)



round 12

14/12/2012 - 18:00

Sportcsarnok Szent István University {GÖDÖLLŐ}

14/12/2012 - 18:00

14/12/2012 - 18:00

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

-

Calcit KAMNIK (SLO)

MOKRÝ Juraj
VAŠKO Pavel

14/12/2012 - 18:00

-

Teva GRC GÖDÖLLŐ (HUN)

Calcit KAMNIK (SLO)

15/12/2012 - 17:00

Športová hala Mladosť {BRATISLAVA}

15/12/2012 - 17:00

15/12/2012 - 17:00

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

-

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

UJHÁZI Mónika
MOCSNIK Lajos

15/12/2012 - 17:00

-

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

SVS Post SCHWECHAT (AUT)

15/12/2012 - 19:00

BG/BRG Urfahr {LINZ}

15/12/2012 - 19:00

15/12/2012 - 19:00

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

-

ŽOK RIJEKA (CRO)

ZÁHORCOVÁ Karin
VOJTÍŠEK Tomáš

15/12/2012 - 19:00

-

ASKÖ LINZ STEG (AUT)

ŽOK RIJEKA (CRO)

25/01/2013 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

25/01/2013 - 18:00

25/01/2013 - 18:00

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

0 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

JANOSCH Michael
ISAJLOVIC Sinisa

25/01/2013 - 18:00

0 - 3

ŽOK SPLIT 1700 (CRO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)



round 13

18/12/2012 - 18:00

Športna dvorana {KAMNIK}

18/12/2012 - 18:00

18/12/2012 - 18:00

Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

Slavia Ekonomická univerzita BRATISLAVA (SVK)

RAJKOVIĆ Milan
BRLAS Bojan

18/12/2012 - 18:00

3 - 0

Calcit KAMNIK (SLO)